Podziękowania dla gości

Dekoracje Ślubne

Spełniamy Twoje marzenia...

Na chrzest i komunię

Zaproszenia na chrzest

CENA: 2,7 zł/ szt.

Personalizacja zaproszenia
oraz koperta w cenie.

Zaproszenie wykonane ręcznie z białego papieru wizytówkowego z delikatnym lnianym tłoczeniem. Ozdobna wstążka satynowa niebieska lub różowa w białe kropeczki o szerokości 2,5 cm. Napis z imieniem dziecka i datą uroczystości w formacie 3D. Wewnątrz tekst zaproszenia. Wymiary zaproszenia po złożeniu 15 cm x 10,50 cm.

Podziękowania dla gości

CENA: 2,20 zł/ szt.

Cena 1 sztuki prezentu wraz z zawartością

Opakowanie wykonane ręcznie z białego papieru wizytówkowego z delikatnym lnianym tłoczeniem. Do tego kokardka z satynowej wstążki w kolorze niebieskim lub różowym w białe kropki. Na opakowaniu spersonalizowane podziękowanie w dowolnym kolorze i rodzaju czcionki. Do wyboru wycinany wzór: aniołek, serce lub konik na biegunach. Wewnątrz miły prezent w celofanowej torebce – drażetki lentilki.

podziękowania dla gości

CENA: 2 zł/ szt.

Cena 1 sztuki prezentu wraz z zawartością

Opakowanie wykonane ręcznie z białego papieru wizytówkowego z delikatnym lnianym tłoczeniem. Do tego kokardka z satynowej wstążki w dowolnym kolorze Na opakowaniu spersonalizowane podziękowanie w dowolnym kolorze i rodzaju czcionki. Do wyboru wycinany wzór: aniołek, serce lub konik na biegunach. Wewnątrz miły prezent w celofanowej torebce – drażetki lentilki.

Winietki dla gości

CENA: 1,5 zł/ szt.

Cena 1 sztuki prezentu wraz z zawartością

Winietka wykonana ręcznie z kolorowego papieru - różowego lub niebieskiego - z połyskującym wzorem. Dodatkowo ozdobione serduszkiem 3D. Kolor papieru - różowy lub niebieski. Personalizacja winietek zgodnie z przesłaną listą gości.

Informacje