Dekoracje Ślubne

Spełniamy Twoje marzenia...

JESIEŃ – KOPALNIA WESELNYCH INSPIRACJI

Jesień to piękny czas na ślub i wesele. Letnie upały już przeminęły, a za oknem natura przybiera odcienie żółci i czerwieni. Zapraszam do zapoznania się z naszymi pomysłami na jesienne dekoracje.

spacer do lasu

Szukając inspiracji na dekorację o tej porze roku warto wybrać się do lasu – ja tak zrobiłam. Już na polanie przed lasem spotkałam piękne kłosy traw. A po wejściu do lasu czekał na mnie pełen repertuar materiałów dekoracyjnych – różnobarwne liście, gałęzie i szyszki. Do tego mech, żołędzie i kasztany – i mamy kwintesencję tej pory roku.

Niewątpliwą zaletą jesieni jest fakt, że można samemu bardzo tanio wykonać dekorację. Oto moje przykłady takiej dekoracji. Wszystkie żywe materiały zostały zebrane w lesie. Dno tuby wyścieliłam mchem, na to położyłam szyszki i kasztany lub owalną świecę. Do tego trawy i liście i voilà! – prosta dekoracja gotowa.

a może wrzos?

Jesień to także czas kwitnienia niezwykle urokliwych i romantycznych kwiatów – wrzosów. Dekoracja wykonana z ich pomocą jest piękna, a jednocześnie bardzo skromna. W naszej aranżacji wykorzystaliśmy ozdobną białą klatkę. W środku umieściliśmy biały tiul i doniczkę z wrzosem. Całość oświetlona jest od góry delikatną lampką – dekoracja będzie szczególnie urokliwa po przygaszeniu świateł na sali weselnej. Aby podkreślić jesienny klimat obok ustawiliśmy tuby z jabłkami – owocem typowym dla tego okresu.

Wrzos może też być ozdobą prostej winietki. Możecie wykonać ją w domu za pomocą papieru wizytówkowego, sznurka jutowego oraz gałązki wrzosu. Jeśli tylko zechcecie, pomocą służy również zespół Dekoracji Ślubnych - chętnie wykonamy dla Was winietki i inną papeterię.

Winietki nie są jeszcze dostępne w naszym sklepie, ale wkrótce będą – intensywnie pracujemy nad nowymi projektami. Jeśli chcesz je zamówić już teraz – napisz do nas na FB (https://www.facebook.com/sceneriaslubna/) lub mail (sceneriaslubna@gmail.com) . Pozdrawiam znad jesiennej ciepłej herbatki i zapraszam do komentowania!

Informacje
  • Ul. Watykańska 8/50 20-538 Lublin
  • sceneriaslubna@gmail.com
  • 693 881 323