Dekoracje Ślubne

Spełniamy Twoje marzenia...

ŚCIANKA ZA PARĄ MŁODĄ

Nowożeńcy poszukują pomysłu, jak podkreślić swoje miejsce na weselu. Stół, przy którym siedzi Para Młoda często jest ozdobiony dużą ilością kwiatów, świeczek i innych dekoracji. Kolejnym pomysłem, który pozwala zwrócić szczególną uwagę na Parę Młodą jest ścianka dekoracyjna.

DEKORACJA ŚCIANKI

Ściankę dekoracyjną ustawia się za Parą Młodą. Swoją szerokością obejmuje także świadków, którzy również są szczególnymi osobami na weselnym przyjęciu. Dzięki niej nowożeńcy są szczególnie widoczni. Ponadto ścianka stanowi świetne tło dla fotografa. Ścianka ozdobiona kurtyną LED po przygaszeniu świateł stanowi również piękną dekorację świetlną.

Elementy, które ozdobią ściankę są zależne od stylu wesela. Tradycyjnie, szczególnie w stylu Glamour, można ją ozdobić kurtyną świetlną. Dodatkowymi elementami zdobiącymi ściankę mogą być wstążki, kwiaty lub ozdobne serca. Jeśli zdecydujemy się na dekorację wesela w stylu rustykalnym, to warto na ściance umieścić girlandę z liści. Aby podkreślić charakter wesela na ściance możemy zawiesić inicjały Pary Młodej lub ozdobne napisy Mąż & Żona.

NASZE PORADY

Ścianka, którą posiadamy w swojej ofercie składa się z trzech elementów, każdy o szerokości 1 m i wysokości 2,20 m. Obita jest białym materiałem, a u góry posiada zaczepy do powieszenia dowolnych dekoracji. Do każdego z elementów możemy zamontować kurtynę LED.

Ze względu na zajmujący miejsce stelaż warto wcześniej powiadomić obsługę wesela, że przewidujemy taką dekorację. Nie na każdej sali stoły stoją w odpowiedniej odległości od ściany, a przecież chcemy, żeby Panna Młoda w pięknej sukni mogła komfortowo siadać za stołem. Ściankę ustawiamy zazwyczaj dzień przed lub w dniu uroczystości, zależnie od preferencji obsługi sali i Pary Młodej. Przyjeżdżamy po nią następnego dnia po weselu, kiedy Para Młoda i goście odpoczywają już po weselu, a my szykujemy się na kolejne zlecenia.

Informacje
  • Ul. Watykańska 8/50 20-538 Lublin
  • sceneriaslubna@gmail.com
  • 693 881 323